Yeniliklerden haberdar olun!

Anasayfa > Kobilere Yönelik Uygulamalar > kobiklinik.com’da Sizin için Neler var?
 
Kobiklinik.com Portalı
kobiklinik.com’da Sizin için Neler var?
  kobiklinik Teşhis Merkezi
  kobiklinik Pazarlama Paketi
  On-line Danışmanlık
  kobiklinikCard
  KobiBANK.NET
  Proje Geliştirme Laboratuvarı
  kobiklinik Bilgi Hizmetleri
kobiklinik Teşhis Merkezi
 

Strateji, pazarlama, pazarlık gücü, kaynak kullanımı gibi yönetimin çeşitli alanlarında bir sorun olduğunu hisseden ve bu sorunlara yeterli çözümler üretmekte zorlanan KOBİ’lere Türkiye’de ilk kez KARUM tarafından sunulan bir hizmettir. Internet üzerinden ve/veya firma talebi doğrultusunda ziyaretler sırasında tüm firma yöneticileriyle bire bir görüşmelerle de desteklenebilen bu uygulama ile firmaların kendi sektörlerindeki rekabet yarışında ve karlılıklarında büyük bir ivme kazanmaları hedeflenmektedir.


Haziran 2007 tarihinde hayata geçen “kobiklinik Teşhis Merkezi”nde yer alan Yönetim Check-Up uygulaması, Türk KOBİ’lerinin BASEL II Kriterleri’ne uyum sağlaması yolunda Türkiye’de ilk kez ve tek olarak Karum Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen sosyal bir proje olması adına büyük önem taşımaktadır.

Erken teşhisin hayat kurtardığı, kurtarmasa bile yaşam kalitesini yükselttiği fikrinden yola çıkarak hazırlanan bu uygulama şu an, imalat ve hizmet sektörleri için 5 ana konu başlığı altında 12 check-up hizmetinden oluşuyor. Farklı konu başlıklarının zaman içerisinde ekleneceği uygulamanın tümünden ya da eksik gördüğü konuyla ilgili check-up hizmetinden faydalanan firma için gerekli olan teşhis yapılarak sistemin istenen karlılık ve verimliliğe ulaşması için öneriler sunulmaktadır.
Check-Up’ları Nasıl Satın Alırım?
 
ExtremedyaCopyright © 2009 Karum Danışmanlık ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.