Yeniliklerden haberdar olun!

Anasayfa > Ürün ve Hizmetlerimiz
 
Bilgi Hizmetleri
  Mevcut Müşteri Analizi
  Rekabet Analizi
  Yeni Müşteri Araştırması
  İhracat Pazar Araştırması
  İhracat Stratejik Planlaması
Yönetim Check-Up Uygulaması
  BASEL II’ ye Hazır mısınız?
  İş Stratejisi Check-up
  Pazarlama Check-up
  Pazarlık Gücü Check-up
  Kaynak Kullanımı Check-up
  Check-Up’ları Nasıl Satın Alırım?
Yönetim Danışmanlığı
  Strateji Geliştirme
  Pazarlama Kapasite Geliştirme
  Satış Performans Geliştirme
  Yeniden Yapılanma
  Mevcut Müşteri Verimini Artırma
Eğitim Hizmetleri
  Kuruma Özel Eğitimler
  ARTI KAR Sertifika Programı
  İş Tanımı ve Strateji Atölyesi
  AYNADAKİ BİZ Atölyeleri
  Eğitim Takvimi
Yönetim Check-Up Uygulaması
 

Strateji, pazarlama, pazarlık gücü, kaynak kullanımı gibi yönetimin çeşitli alanlarında bir sorun olduğunu hisseden ve bu sorunlara yeterli çözümler üretmekte zorlanan KOBİ’lere Türkiye’de ilk sunulan bir hizmettir.

Internet üzerinden ve/veya firma talebi doğrultusunda ziyaretler sırasında tüm firma yöneticileriyle bire bir görüşmelerle de desteklenebilen bu uygulama ile firmaların kendi sektörlerindeki rekabet yarışında ve karlılıklarında büyük bir ivme kazanmaları hedeflenmektedir.

Haziran 2007 tarihinde hayata geçen “kobiklinik Teşhis Merkezi”nde yer alan Yönetim Check-Up uygulaması, Türk KOBİ’lerinin BASEL II Kriterleri’ne uyum sağlaması yolunda Türkiye’de ilk kez ve tek olarak Karum Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen sosyal bir proje olması adına büyük önem taşımaktadır.

Erken teşhisin hayat kurtardığı, kurtarmasa bile yaşam kalitesini yükselttiği fikrinden yola çıkarak hazırlanan bu uygulama şu an, imalat ve hizmet sektörleri için 5 ana konu başlığı altında 12 check-up hizmetinden oluşuyor. Farklı konu başlıklarının zaman içerisinde ekleneceği uygulamanın tümünden ya da eksik gördüğü konuyla ilgili check-up hizmetinden faydalanan firma için gerekli olan teşhis yapılarak sistemin istenen kapasiteye ulaşması için öneriler sunulmaktadır.

 
ExtremedyaCopyright © 2009 Karum Danışmanlık ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.