Yeniliklerden haberdar olun!

Anasayfa > Ürün ve Hizmetlerimiz > Yönetim Danışmanlığı
 
Bilgi Hizmetleri
  Mevcut Müşteri Analizi
  Rekabet Analizi
  Yeni Müşteri Araştırması
  İhracat Pazar Araştırması
  İhracat Stratejik Planlaması
Yönetim Check-Up Uygulaması
  BASEL II’ ye Hazır mısınız?
  İş Stratejisi Check-up
  Pazarlama Check-up
  Pazarlık Gücü Check-up
  Kaynak Kullanımı Check-up
  Check-Up’ları Nasıl Satın Alırım?
Yönetim Danışmanlığı
  Strateji Geliştirme
  Pazarlama Kapasite Geliştirme
  Satış Performans Geliştirme
  Yeniden Yapılanma
  Mevcut Müşteri Verimini Artırma
Eğitim Hizmetleri
  Kuruma Özel Eğitimler
  ARTI KAR Sertifika Programı
  İş Tanımı ve Strateji Atölyesi
  AYNADAKİ BİZ Atölyeleri
  Eğitim Takvimi
Yeniden Yapılanma
 

“Gelişme birşeyi daha iyi yapmayı amaçlar. Gelişme hiçbir zaman sona ermeyecek bir faaliyettir.”

Peter Drucker


Global pazarlarda yaşanan krizin etkileri özellikle kırılgan yapılarla faaliyetlerini sürdürmeye çalışan KOBİ yönetimleri tarafından oldukça derinden hissedildi. Finansman darboğazı ve hatta varlığını sürdüremeyecek durumlara kadar varan sonuçlar yaşayan firmalarımızın sayısı giderek artış göstermekte. Temeli zayıf olan binaların bir depremde ayakta kalmakta güçlük çekmesi misali, firma yönetimleri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde şirketlerinin temellerini güçlendirme çalışmalarını yaparak kendilerini daha da kötüleşebilecek ekonomik şartlara hazırlamak zorundalar.

Karum Danışmanlık, “Yeniden Yapılanma” projelerini organizasyonun görevler ve fonksiyonlarından ziyade, strateji, temel iş süreçleri ve hedeflenen sonuçlar etrafında ele almaktadır. Yeniden Yapılanma, kökten bir yeniden düşünme, değerlendirme ve iş süreçlerinin yeniden tasarlanmasını gerektirir. Bu çalışmada mevcut iş tasarımları, kurumsal yapılar ve yönetim sistemleri baştan sona gözden geçirilir ve işin tümü sonuçlara göre yeniden organize edilir.

Faaliyetlerini sürdürmekte sıkıntı içerisinde olan firmanızı karşılaştığı ekonomik problemlerden kurtarmak, firmanızın daha güçlü bir stratejik konum, daha yüksek bir pazar payı ve karlılık ile krizden kazanan taraf olarak çıkmasını sağlamak için doğru yapılmış bir check-up’ın ardından bir çok farklı tedaviler önerilebilir.

Siz de firmanızın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları “Yeniden Yapılanma” ile aşmak istiyorsanız arayın, doğru adımların neler olduğunu sizinle de paylaşalım ve şirketinizin yeniden hayat bulmasına destek olalım.

Yeniden Yapılanma konusunda danışmanlık almak istiyorum.
 
ExtremedyaCopyright © 2009 Karum Danışmanlık ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.